KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696101
nr 1569 6101
Oidentifierad konstnär. Signerad motiv från Paris. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:21:47
500 kr
600 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr